ABC bazar zastavárna Praha

Bazar a zastavárna Praha. Výkup a prodej zboží, komisní prodej, zástavy, peníze na ruku. Výkup a prodej zlata. Zástavní půjčky, likvidace pozůstalostí.
Bazar

Zabýváme se z větší části prodejem použitého a komisního zboží. Také však obchodujeme se zbožím novým (nepoužitým) za velmi výhodné ceny, které budete jinde jen stěží hledat. V naší nabídce naleznete širokou paletu zboží, které se mění každý den.

Dále u nás naleznete na cca 70m2 více jak 900 položek zboží. Zboží, které momentálně nemáme na skladě, jsme schopni obstarat nejpozději do 48 hodin od objednání a to při zachování velmi příznivé ceny.

Záruční doba

Na zboží bazarové poskytujeme záruku dle obchodního zákoníku. Po této době nelze zboží vrátit, ani reklamovat (pouze ve výjimečných případech). U mobilních telefonů poskytujeme záruku na odzkoušení baterie v délce 72 hodin. Na nové zboží poskytujeme záruku v délce minimálně 24 měsíců. 
Na spotřební materiál (baterie do mobilu atd.) poskytujeme záruku v délce 6 měsíců.

Zastavárna

Zástavou se rozumí:

Poskytnutí věci movité ve vlastnictví zastávce věřiteli k zajištění pohledávky na dobu určitou.

Co zastavujeme?

Zastavujeme zlato, funkční spotřební elektroniku, domácí spotřebiče, veškeré sportovní potřeby, mobilní telefony, nářadí, motorová vozidla, nemovitosti, atd. Vše musí být ve vlastnictví osoby, která žádá o finanční půjčku, popřípadě úředně ověřený souhlas majitele se zástavou jeho majetku ve prospěch třetí osoby.

Co nezastavujeme?

Nezastavujeme nefunkční, poškozené nebo špinavé zboží (elektroniku, mobilní telefony, vrtačky bez kličky, atd.), oděvy, obuv, potřeby osobní hygieny (holící strojky, zubní kartáčky atd.).

Jaký je úrok při krátkodobých zástavách?

Úrok je dohodnutý při sepisování smlouvy, obvykle však 1% denně, minimální doba zástavy jeden týden. Při zástavách od 15 000,- se úrok stanovuje individuálně a to dle zastavené věci a doby zástavy.

Jaké doklady potřebuji?

Potřebujete-li půjčit hotovost, není nic jednoduššího. Potřebujete pouze vhodný předmět do zástavy a občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s Vaší fotografií.
BEZ DOKLADU TOTOŽNOSTI NELZE ZÁSTAVU USKUTEČNIT!

Co při zástavě podepisuji?

Zákazník prohlašuje a svým podpisem ztvrzuje, že:
1. Zastavený předmět je jeho majetkem, nespadá do bezpodílového vlastnictví a nepochází z trestné činnosti.
2. Souhlasí s dohodnutou zástavní cenou.
3. Termín splatnosti byl stanoven dle dohody a je neměnný.
4. Poplatek za každý započatý den z vyplacené částky činí 1%, minimálně však jeden týden.
5. Po nevyzvednutí zastavené věci je ochranná lhůta 24 hodin, s poplatkem 5% z vypůjčené částky.
6. Neplatí-li pohledávku ve stanoveném termínu, přenechá věc do vlastnictví prodejny (zastavárny

Kontakt

Pobočka Praha Husitská

Zodpovědná osoba: Josef Mareš

Adresa: Husitská 48/50, Praha 3

Tel.: +420 608 881 825

Email: abcbazar@abcbazar.cz