Adventure Centrum – prodej Kajak Hobie

Od Prahan

Výhradní dovozce značkových Kajaků Hobie pro Českou a Slovenskou republiku.
Výhradní dovozce značky HOBIE USA, GoSun Stove USA, Transcool Australia. Prodej sportovní, turistické, cestovní kajaky a kajaky na rybaření, Island Trimaran. SUP Paddleboards nafukovací na cesty. Solární vařič, gril, trouba GoSun, cestovní a přenosný gril bez paliva. 12V přenosné chlazení vzduchu.

Sportovní, turistické, nafukovací, rybářské kajaky i trimarány – Hobie Mirage Sport, Revolution, Outback, Outfitter, Adventure Island, Pro Angler…

Špičkové vybavení pro sportovce i rybáře, komfortní nastavitelné sedačky, šlapání i pádlování, hybridní kajaky, držáky na rybářské pruty, hledáčky na ryby, ukládací prostory, velká paluba, připojitelný vozík, pohonný systém Mirage Drive, single i double kajaky… Dokonalé řešení pro vaši dovolenou, rybaření, fotografování či užívání si vodních radovánek.

Hobie Mirage Drive rychlostní kajaky uvolní ruce pro důležitější věci v životě…
Prodej a půjčovna kajaků Hobie Mirage Drive. Součástí naší nabídky jsou rekreační kajaky, fishingkayak, trimaran, katamarán, nafukovací, rybářské a rodinné kajaky. Dále nabízíme Paddlebord značky Hobie pro sportovce i rybáře včetně posuvných sedátek nebo hybridních kajaků. Nové modely.

Tel.: +420 603 415 419

Exkluzivní dovozce produktů Hobie, GoSun a Transcool – ADVENTURE CENTRUM