Autoservis Praha 4 – Autoservis Sapa

Autoservis Sapa nabízí autorizované služby v oblasti komplexních oprav motorových vozidel. Provádíme kompletní opravy všech značek vozidel. Jako autorizovaný autoservis zaručujeme provedení oprav vyškoleným personálem na špičkových zařízeních přesně podle stanovených postupů a za použití značkových náhradních dílů.

  • opravy bez objednání
  • AKCE: 100% sleva na práci při výměně oleje
  • autorizovaný autoservis
  • smluvní partner ČSOB pojišťovny

Jsme moderně vybavené servisní pracoviště, používáme pouze nářadí vysoké kvality, pracují u nás odborně vyškolení pracovníci. Naši zákazníci jsou spokojení s kvalitou odvedené práce i přátelským prostředím.

Autorizovaný autoservis Praha 4

Jako autorizovaný autoservis zaručujeme provedení oprav vyškoleným personálem na špičkových zařízeních přesně podle stanovených postupů a za použití značkových náhradních dílů. Za kvalitu opravy ručíme nejen ze zákona, ale též morálně a eticky.

Historie

2002: V tomto roce se schází 3 budoucí společníci, kteří působí v oboru opravárenství automobilů již od r. 1990 a dostávají skvělý nápad na založení společného podniku Autoservisu.
2003: Byla vytipování vhodná lokalita a zahájili jsme jednání o umístění našeho Autoservisu.
2004: Z důvodu umístění poblíž velkoobchodní tržnice SAPA jsme se kvůli orientaci rozhodli pro pojmenování našeho podniku Autoservis SAPA s.r.o. a dali jsme dohromady zakládající dokumenty.
2005: Vznik firmy Autoservis SAPA s.r.o.
2008: Jsme smluvní servis a partner ČSOB pojišťovny.
2012: Rozšíření služeb na komplexní opravy vozidel.
2017: Jeden ze společníků odkupuje podíly ostatních a stává se jediným vlastníkem společnosti Autoservis SAPA s.r.o. – p. Jan Konvalinka.
2020: Autoservis je vybaven veškerým diagnostickým zařízením na všechny značky vozidel.

KONTAKT

Adresa: V Bambouskách 8, Praha 4

Tel.: +420 777 328 374, 420 776 388 826

www.autoservissapa.cz