Bazar bílé techniky

Od Prahan

PRAČKY – LEDNIČKY – BAZAR PRAHA – PRODEJ BÍLÉ TECHNIKY, REPASOVANÁ BÍLÁ TECHNIKA. Bazar bílé techniky Praha. Repasované bílé zboží se zárukou.
Prodej bílé techniky je těžištěm naší práce, ale můžete si vybrat ze široké nabídky různého bazarového zboží. Součástí našich služeb je i zastavárenská činnost, kterou se snažíme provozovat tak, aby se k nám klienti rádi a bez obav vraceli.

Nabízíme rozmanitý výběr produktů všeho druhu – bílé zboží, elektroniku, domácí potřeby, nářadí, hračky, sportovní potřeby, hry atd., u nás si vždy vyberete.

NÁŠ BAZAR TAKÉ NABÍZÍ NEJŠIRŠÍ VÝBĚR REPASOVANÉ BÍLÉ TECHNIKY V ČR!

 

BAZAR BÍLÉ TECHNIKY

Bílá technika: pračky, ledničky, myčky nádobí, mrazáky, sporáky, mikrovlnné trouby, sušičky…

 

Na naše některé bílé zboží nebo elektroniku poskytujeme taktéž záruku 1 rok, nicméně tyto produkty u nás dostanete několikanásobně levněji, přesto v odpovídající kvalitě.

Pakliže potřebujete urychleně peníze na ruku, nabídneme vám férové podmínky výkupu či zástavy. Je pro vás výhodnější v případě nouze dát svoje věci do zastavárny, než si urychleně brát půjčku. V případě zástavy ručíte totiž pouze tím zbožím, které jste u nás zastavili, nic jiného vám nehrozí. V případě nesplácené půjčky budete platit pokuty, poplatky a nakonec skončíte u vymahačské agentury a váš původně malý úvěr se může vyšplhat do astronomických výšin.

Náš personál je odborně vyškolený a vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru zástavy, komise, výkupu i prodeje bazarového zboží se těšíme nejlepší pověsti v Praze. Navštivte nás v naší prodejně na Sokolovské ul. a přesvědčte se tak na vlastní oči, že náš bazr  patří ke špičce ve svém oboru. Patříme k největším bazarům v ČR.

KONTAKT:

BAZAR ZASTAVÁRNA PALMOVKA

Sokolovská 160, Praha 8 – Libeň
Tel./fax: 266 311 987
Mobil: 775 777 727

E-mail: bazarzastavarna@bazarzastavarna.cz

WWW.BAZARBILETECHNIKY.CZ

OTEVŘENO: 
Po – So: 9,00 – 12,00   13,00 – 19,00

[gmap addr=”Sokolovská 160, Praha 8″]Bazar bílé techniky[/gmap]