AA Pension Hoffman Praha – penziony Praha 5

Pension AA Hoffmann Praha – dostupné ubytování v Praze

Hledáte levné dlouhodobé ubytování v Praze?

AA Penzion Hoffmann má pro Vás tu nejlepší nabídku, která je vhodná hlavně pro živnostníky nebo zaměstnance mimopražských firem přijíždějících do Prahy vykonávat v průběhu měsíce nebo několika měsíců sezónní, nebo řemeslnou, nebo jinou práci. Ubytování v ubytovnách v Praze je často problematické a nekomfortní, i když je levné. Ubytované osoby nemají soukromí, používají sprchy a WC, které jsou společné pro několik vícelůžkových pokojů, často nemají potřebný noční klid, protože ubytovny jsou anonymní, přeplněné různými klienty. Jedinou výhodou snad je společná kuchyňka, kde si mohou ohřát nebo uvařit večerní jídlo.

  • Penzion Hoffmann se nachází asi 10 min. chůze od stanice metra Lužiny a 15 minut metrem od centra. Nabízí jednolůžkovýdvoulůžkové a třílůžkové pokoje bez možnosti přistýlek.
  • Každý pokoj má vlastní sprchu, WC, vysoušeč vlasů, TV s plochou obrazovkou, WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu 100 MB. K dispozici jsou chladničky, varné konvice, čaj, cukr. Vše je v ceně ubytování.
  • Penzion disponuje exkluzivní nabídkou bezpečného parkovacího místa pro každý pokoj. Není potřebné nechávat vozidlo na noc na ulici. Parkování je v ceně ubytování.
  • Hosté penzionu oceňují možnost posezení na zahradě na dvou terasách (kryté a otevřené) zařízených zahradním nábytkem. V teplém období terasy nabízejí hostům odpočinkové posezení v prostředí plném zeleně a květů, kde je možné relaxovat a občerstvit se.

http://pragunterkunft.cz/cs_CZ/