FunPark Žirafa

Od Prahan

Funpark Žirafa se může pochlubit více než 90 nejmodernějšími atrakcemi pro děti a dospělé. Také díky tomu patří náš Funpark mezi největší zábavní parky v České republice. Disponujeme největší dětskou prolézačkou v Evropě o velikosti 2000 m3 a nejmodernějším 9D kinem (více než 80 filmů). Dále u nás najdete tobogány, kolotoče, motokáry a elektrická zvířátka, která udělají dětem radost veselou projížďkou.
Funpark Žirafa se rozkládá na ploše o rozloze 8000 m2, a tato plocha je beze zbytku vyplněna zábavou pro děti každého věku. Naleznete u nás vše od bazénků s míčky až po supermoderní 9D kino. Pamatováno je ale také na odpočinek rodičů, kteří mohou podél atrakcí posedět v klidu u kávy a zákusku.

Nejoblíběnější atrakce:

Největší dětská prolézačka v Evropě o velikosti 2.000 m3 je vlajkovou lodí našeho Funparku. Oblíbená pětipatrová atrakce se skládá z mnoha průchodů, skluzavek a tobogánů, prolézacích stěn, sítí, bazénků s míčky a dalších. Součástí je také velký „válečnický“ prostor s děly poháněnými vzduchem, které vystřelují pěnové míčky.

Rozlehlé dětské hřiště nabízí spoustu zábavy pro děti každého věku. Na velkém prostoru zde naleznete bazénky s míčky, nejrůznější domečky a schovávačky, skluzavky i houpačky. Oblíbené jsou kolotoče nejrůznějších motivů, nechybí světelné efekty. Volně k dispozici jsou hračky, panenky a plyšáky, odrážecí motorky či míče.

9D KINO: Továrna na skutečné zážitky ve Funparku Žirafa. Nejen, že uvidíte 3D obraz, ale do tváří vás bude šlehat vítr, dopadat na vás bude déšť i sníh, ucítíte vibrace a dynamický pohyb sedadel podle toho, zda právě budete zatáčet ve sportovním autě nebo půjdete na přistání v obrovském Boingu 747. Více než 80 filmů pro ty nejmenší i jejich rodiče.

Venkovní hřiště: Funpark Žirafa nově nabízí také zábavu pod širým nebem! Venkovnímu dětskému hřišti vévodí hrad o reálné velikosti plný klouzaček a prolézaček. Součástí areálu jsou také nafukovací skluzavky, trampolíny a houpačky. Rodiče ocení příjemné posezení pod slunečníky na venkovní zahrádce.

KONTAKT:

Obchodní 106, 251 70 – Čestlice

Info / Recepce: +420 601 33 44 55, +420 272 702 623

www.funparkzirafa.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po – Čt: 9,00 – 19,00

Pá – So: 9,00 – 21,00

Ne: 9,00 – 19,00

[gmap addr=”Obchodní 106, Čestlice”]FunPark Žirafa[/gmap]