Hooters – potěcha oka i žaludku

Od Prahan

Přijďte si do Hooters užít krásné chvíle. Dobře se najíte, vychutnáte si naší tankovou Plzeň, ale hlavně si užijete spoustu zábavy s krásnými Hooters dívkami. V restauracích Hooters návštěvníci naleznou uvolněnou “plážovou” atmosféru a ideální prostředí pro sledování sportovních událostí. Světovou proslulost konceptu zajistila vyhlášená kuřecí křídla podávaná s širokým výběrem různě pálivých omáček.
Čeští zákazníci nejsou rovněž ochuzeni o další speciality jako jsou burgery, krevety, grilovaná masa a čerstvé saláty, navíc se mohou těšit na Plzeňský Prazdroj čepovaný přímo z tanků a oblíbené steaky a tradiční polévky. Kromě kvalitního jídla a pití, sportovní atmosféry v plážovém stylu, jsou pro Hooters restaurace typické tzv. Hooters Girls.

První restaurace Hooters v ČR byla otevřena 4. června 2010 ve Vodičkově ulici 5, přímo vedle Novoměstské radnice. Česká republika se tak stává v pořadí 29. zemí pod křídly Hooters (sova ve znaku) a restaurace ve Vodičkově ulici 459. Hooters restaurací ve světě. Slavnostního otevření se uskutečnilo za účasti Miss Hooters International 2009 Rachel Holtgrave a Miss Hooters Worldwide 2009 Emmy Cutts. Podpořit první Hooters v ČR přijeli i Coby Brooks (prezident a vlastník Hooters of America) a John Weber (výkonný vice-prezident Hooters of America).

Vlastníkem franšízy pro provozování restaurací Hooters v ČR a SR je společnost Na Zdraví Ventures, a.s., která plánuje v následujících letech otevřít dalších 10 restaurací Hooters v ČR a na Slovensku. Společnost se rozhodla navázat i dlouhodobou spolupráci sFondem ohrožených dětí a při příležitosti otevření první Hooters restaurace podpořila FOD finančním darem ve výši 60.000 Kč.

 

Co nabízíme?

  • předkrmy (quessadillas, calamari, burgery, krevety, chicken strips…
  • polévky a saláty
  • Hooters křidélka
  • mořské plody
  • sendviče, burgery, BBQ žebírka, steaky
  • pivo, víno, koktejly…

 

  HOOTERS PRAHA

Vodičkova 5/12, Praha 1

Tel.: 602 799 222

Havelská 25, Praha 1

Tel: 777 716 313

www.hooters.cz

 

[gmap addr=”Vodičkova 25, Praha 1″]Hooters Vodičkova[/gmap]