Kouzelný ostrov

Od Prahan

CRC Kouzelný ostrov nabízí oázu klidu nad šálkem dobrého čaje či kávy, ale také zajímavé kroužky, které Vám dodají energii či zabaví zvídavé děti. Zatímco se budete věnovat sami sobě, postaráme se o Vaši ratolest.V našem centru je herna pro děti do cca 8 let, využít můžete hlídání profesionální tety za velmi příznivé ceny.
CRC Kouzelný ostrov nabídka a služby:

Vybírat lze z mnoha kroužků, například jóga pro dospělé, cvičení pro těhotné, angličtina pro děti i dospělé, cvičení maminek s dětmi, možnost vaničkování a plavání kojenců, přednášky o výživě, programy na hubnutí a mnoho dalšího.

Těšit se můžete i na hlídání dětí v domácím prostředí, vyzvedávání dětí ze školek, dohlídávání dětí po nemoci, atd. Naše služby budeme nadále rozšiřovat, proto budete-li nějaký kroužek postrádat, sdělte nám to a my uděláme maximum pro to, abychom Vám vyšli vstříc.

Pro rodiče a jejich děti je připraveno občerstvení – káva, čerstvý čaj ze zázvoru či máty, domácí limonády, zákusky, čerstvé toasty a mnoho dalšího. Zatímco se Vaše dítko bude bavit hrou, můžete využít masérských služeb či výživového poradenství za zvýhodněnou cenu. Chystáme se také pořádat pravidelné burzy oblečení, kde si jistě každý přijde na své.

Školka

Vaše děti spolehlivě pohlídáme. Ať už potřebujete něco zařídit na pár hodin, nebo hledáte celodenní hlídání, jako alternativu školky. Zajistíme také hlídání u Vás doma.
Dětský koutek – herna

Ahoj děti, pojďte si hrát. Hraček máme dost a také tu určitě budou další děti. No prostě zábava. Rodiče si můžou sednout do koutku pro dospělé, případně si objednat masáž, či zajít na kosmetiku.

Dětské dílničky

Vaše dítě se potřebuje vyvíjet i po manuální stránce, zároveň může rozvíjet svou kreativitu. Rádi Vás přivítáme na našich tvořivých dílničkách. Podívejte se zde.

Vaše místo pro oslavy

Udělejte u nás Vaši rodinnou oslavu. Zajistíme vše potřebné včetně překvapení. S úklidem se nemusíte trápit. Kouzelníkův králík, živá hudba, narozeninový dort? Nic není problém. Máme tady koutek i pro dospělé. U nás si oslavu užijete.

 

KONTAKT:

CRC Kouzelný ostrov-občanské sdružení

 

Teplická 494/17, 190 00 Praha 9, Tel: 739434612  Tel: 774 878 899

WWW.KOUZELNYOSTROV.CZ

[gmap addr=”Teplická 17, Praha 9″]Kouzelný ostrov[/gmap]