Natural Oil – 100% příroda, 0% chemie

Od Prahan

Pro milovníky čisté, přírodní kosmetiky, nezatížené jakoukoliv chemiií a umělými přípravky, máme dobrou zprávu. Nový eshop www.naturaloil.cz je tu právě pro vás!Přírodní kosmetika pro každou pleť

Co si zde můžete koupit? Pouze čisté přírodní oleje, např.:

  • Kokosový olej extra virgin: Je bohatým zdrojem vitamínu a minerálních látek. Vyznačuje se vysokým obsahem mastných kyselin, včetně kyseliny laurové, obsahuje vitamíny skupiny B, vitamíny C a E, kyselinu listovou.
  • Arganiový olej: Olej Argania lisovaný za studena plodů stromů Arganie trnité (Argania Spinosa), získáných z jihozápadního Maroka. Olej je nazýván jakoelixír krásy a mládí nebo-li marocké zlato. Je to unikátní produkt s výjimečným  složením, nachází se v něm především kyselina olejová, kyselina linolová, tokoferol, skvalen, fytosteroly, fenoly a vitamín F.
  • Kyselina hyauloronová: Jedinečná kyselina hyaluronová v nejvyšší koncentraci 3 %. Je to husté sérum s kyselinou hyaluronovou ve formě gelu. Kyselina hyaluronová je přírodní polysacharid, který vzniká v lidské kůži. Jeho úkolem je vázání vody, která hydratuje vrstvy pokožky, činí ji přirozeně pružnou a vláčnou.

Více zajímavých výrobků s různými účinky najdete na webu:

www.naturaloil.cz

Objednávate zde můžete z pohodlí domova 24 hod. denně, POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

Telefonické objednávky: +420 608 364 866