Největší supermarket v centru Prahy! Nově otevřeno

Od Prahan

Největší vietnamská večerka / supermarket s nadstandardní rozlohou i nabídkou na Praze 1. Užijte si příjemný nákupní zážitek a objevte ohromující sortiment, který vám poskytne vše, co potřebujete.

Náš obchod vás vždy srdečně přivítá. Naše večerka je otevřena denně až do půlnoci, takže nezáleží na tom, jaký máte denní program, vždy si najdete čas na nákup. Ať už jste milovník nočních procházek, hledáte dobroty pro oslavu nebo jednoduše potřebujete doplnit zásoby, jsme tu pro vás.

Největší supermarket s českým i asijským zbožím

V naší večerce najdete nejen potraviny, ale také drogerii, domácí potřeby a různé doplňky. Můžete si u nás zakoupit všechno, od toaletního papíru a čisticích prostředků až po kosmetiku a hygienické potřeby. Ušetříte čas a pohodlně nakoupíte vše, co potřebujete, na jednom místě.

A co se týče asijského a tuzemského zboží? Ano, najdete ho u nás také. Pro ty, kteří milují exotické chutě a autentické ingredience, připravujeme široký sortiment asijských produktů. Nabízíme koření, omáčky, čerstvé exotické ovoce a zeleninu. Ale samozřejmě nezapomínáme ani na tradiční tuzemské zboží, abyste si mohli dopřát své oblíbené české pochoutky.

KONTAKT

ADRESA

Ostrovní 126/30
110 00 Praha 1

V těsné blízkosti st. metra B a tramvají – Národní třída, tram č.: 2, 9, 18, 22

TELEFON

+420 776 247 928

OTEVÍRACÍ DOBA

Denně: 09,00 – 24,00

www.supermarketcentrum.cz