Největší výstava panenek Barbie & Monster High!

Od Prahan

Hledáte tip, kam vyrazit s dětmi na opravdu zajímavý výlet? Pak přijměte pozvánku na jedinečnou a unikátní výstavu 1.200 panenek Barbie a strašidelných Monster High, se kterými uvidíte také 2.200 angličáků Matchbox, autíček a motorek HotWheels, Burago a Maisto. Jedná se o největší stálou výstavu panenek a autíček v ČR a na Slovensku. Nádherný svět hraček, kde budou přecházet oči nejenom dětem, ale také dospělým. A co všechno zde na vás čeká?

Více než 360 sběratelských panenek, které asi nejvíce potěší maminky, představují známé hudební i filmové postavy jako jsou Cher, Lady Gaga, Marylin Monroe, Elvis Presley, Elizabeth Taylor nebo Shakira. Pro milovnice módních kolekcí je připravena sbírka Barbie inspirované slavnými módními návrháři jako jsou Christian Dior, Versace, Christian Louboutin, Gorgio Armani, Escada nebo Givenchy.Malé princezny se mohou těšit na spoustu panenek Barbie a různá zvířátka jako jsou kočičky, pejsci, nebo koníci. Malá rozzářená očka uvidí také Barbie letadlo, parník, pokojíčky a největší Barbie dům, který byl kdy vyroben.

Webarella

Starší holčičky neodtrhnou oči od expozice s fenomenálními panenkami Monster High, které si rychle získaly velkou oblibu a dobývají svojí popularitou celý svět. V galerii mají fanynky Monster High příležitost vidět všechny panenky, které byly doposud vyrobeny. Prohlídku začnete pohledem na první modely, kterými vše začalo, a postupně uvidíte všechny jednotlivé série.

Poslední a zároveň velkou novinkou Monster High světa je šestiruká panenka Webarella, představující pavoučí ženu. Panenka je sběratelský unikát, neboť bylo vyrobeno pouze několik málo kusů pro celý svět.

A co páni kluci a tatínci? Ani na ty se v galerii nezapomnělo. Velké modely motorek Harley Davidson v měřítku 1:6 a pak dva sály plné angličáků Matchbox, autíček HotWheels, Burago a Maisto. Součástí expozice jsou také letadla, reklamní kamiony a modely motorek Honda, Kawasaki nebo Jawa. Nejcenějším modelem je Lamborghini z limitované edice Swarovski, který je posázen 7.668 kameny Swarovski a vyroben v nákladu pouze 550 kusů pro celý svět!
A pokud se ptáte, jestli si zde děti mohou i hrát, pak odpověď je jednoznačně ano. Pro všechny malé motoristy i princezny je připraven dětský koutek, kde si mohou vyzkoušet několik dráh HotWheels, zajezdit si s různými autíčky a samozřejmě si hrát i s panenkami Barbie.

Galerie DollsLand je místem skutečně pro celou rodinu a najdete ji v Rytířské ulici č. 6 na Praze 1 (jen 5 minut od stanice metra Můstek). Otevřeno je každý den včetně víkendů od 10:00 do 18:00.

Více informací najdete na www.DollsLand.eu

Všechno ze světa Monster High na www.monsterky.cz