Oslavte Valentýna s 50% slevou na zlaté snubní prsteny!

Od Prahan

Jak vznikl Valentýn?

Historie svátku svatého Valentýna se datuje až do starověkého Říma, kde byl tento den věnován bohu lásky a plodnosti, Valentýnovi. Legendy o něm říkají, že pomáhal tajně oddávat milenecké páry, ačkoli to bylo zakázáno tehdejším císařem Claudiem II. Po jeho zatčení a popravě se stal svatým a jeho jméno bylo spojeno s láskou a romantikou.

Svátek svatého Valentýna se dnes slaví jako mezinárodní den zamilovaných. Milenci si v tento den vyměňují dárky, květiny, dopisy nebo přání lásky a oddanosti. Mnoho lidí má také romantické večeře ve dvou, nebo dokonce uzavírá sňatek.

V současné době se svátek svatého Valentýna slaví po celém světě a stává se stále populárnějším. Je to den, kdy mohou lidé projevit své city k blízkým a ukázat jim, jak moc jsou milováni. Ať už se slaví tichounce nebo s velkým rozmachem, svátek svatého Valentýna je stále symbolem lásky a romantiky.

Využijte Valentýnskou slevu ve výši 50% na zlaté snubní prsteny

Vybírejte z více jak 3000 vzorů v klidu a v pohodě na našich pobočkách a to se slevou ve výši 2000,- Kč na nákup zlatých snubních prstenů.

Na hotové zlaté snubní prsteny se vztahuje sleva ve výši 50%!

Na veškeré zásnubní prsteny (vč. briliantových) nabízíme slevu 1500,- Kč.

Neváhejte sa navštivte nás na našich pobočkách, nebo zavolejte a domluvte si schůzku.

Klikněte na banner níže!