Pension Zuzana

Od Prahan

Útulný rodinný penzion nabízející ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Penzion s dlouholetou tradicí, s příjemným zázemím pro služební cesty i rodinné pobyty.
Pension Zuzana se nachází v Praze – Stodůlkách, v klidné vilové čtvrti, plné rodinných domů. Díky novému zařízení vám poskytneme kvalitní a pohodlné ubytování za skvělou cenu. Nacházíme se v Praze 5 v blízkosti trasy metra B stanice Lužiny. Do centra Prahy se metrem pohodlně dostanete za 15 minut. Na pražské letiště Václava Havla se dostanete taktéž do 15 minut.

Od letošního roku se náš pension nachází již v blízkosti dvou linek pražského metra. Vzhledem k prodloužení metra na lince A došlo k rozšíření autobusové dopravy. Autobusy č. 179, 301 a 352 Vás nyní pohodlně za necelých 10 minut dovezou až ke stanici metra Nemocnice Motol na lince A. Touto linkou se za 10 minut dostanete na Václavské náměstí, Staroměstské náměstí nebo například na Náměstí Míru. Tedy k většině nejzajímavějších míst historického centra Prahy.

Pokud se rozhodnete objevovat krásy Pražského hradu, nejsnadnějším způsobem dopravy od našeho pensionu, je využití výše zmíněných autobusových linek, jež Vás dovezou na aut. zastávku Vypich, odkud se dostanete tramvají číslo 22 za necelých 8 minut přímo na nádvoří Pražského hradu a odtud můžete pohodlně sejít Nerudovou ulicí do centra Prahy.
Pokoje jsou prostorné, některé z nich disponují i lodžií. Na patře můžete využít lednici. V prostorách penzionu je možnost využití společné kuchyně.  K dispozici je i společenská místnost pro příjemné posezení u krbu s přáteli, nebo pro vaše obchodní schůzky s partnery a zákazníky.

V letních měsících vám můžeme nabídnout osvěžující posezení na venkovní zahradě, kde se nachází bazén, využít můžete dokonce i naši saunu.

Parkování je možné v garáži objektu i před ním a je zcela zdarma. Ubytování je zajištěno v 1,2,3-lůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou, WC, TV/SAT a wifi připojením zdarma.

KONTAKT:

Pension Zuzana – Zuzana Mollerová

Na Dolnici 41/965, 155 00 Praha 5 – Stodůlky
Tel.: +420 235 512 745
E-mail: pension1@centrum.cz

www.pensionzuzana.cz

[gmap addr=”Na Dolnici 41/965, Praha 5″]Pension Zuzana[/gmap]