Planet Amber – originální špeřkařství v centru Prahy

Od Prahan

Není to jen obyčejné zlatnictví, jakých je všude plno. Planet Amber, nebo chcete-li česky Planeta Jantaru nabízí naprosto originální a nevšední šperky, vyrobené z drahých kamenů, které se nacházejí i v Čechách. Český granát, vltavín, korál a hlavně jantar – to jsou materiály pro výrobu překrásných šperků.
 

ATYPICKÉ ŠPERKY Z JANTARU, KORÁLU ČI VLTAVÍNU

Planet Amber je nenápadný krámek, situovaný v samotném centru Prahy, kolem kterého jste možná už několikrát prošli. Nepyšní se obří výlohou, nebo extravagantními obchodními prostory, ale to, co se skrývá uvnitř, je dechberoucí.

Jako první vás upoutá neuvěřitelné množství náhrdelníků, náramků, prstenů, sošek či hodnotných bytových doplňků, kterými je obchod doslova přecpaný – to vše je vyrobeno z medově zlatého jantaru, zeleného vltavínu, temně rudého českého granátu, jiskřivých diamantů či růžového korálu.

Nebudete vědět, kam dřív koukat – takovou záplavu ozdob nedokážete obsáhnout jediným pohledem. Ať už toužíte po jakémkoliv šperku – prstenu, náušnicích, řetízku, čelence či náramku, určitě zde najdete něco, co vás zaujme. Kromě jednotlivých šperků si zde můžete pořídit i celé soupravy, které spolu dokonale ladí a jsou určeny k tomu, aby vás zdobily a zdůrazňovaly váš půvab.

Všechny šperky jsou ručně a precizně vyráběné s důrazem na detail, jsou originální, netypické, zajímavé a hlavně překrásné.

 

 

Krom šperků si zde můžete pořídit i zajímavé bytové doplňky – dokonale vymodelované sošky z jantaru, vzácné vejce Fabergé z drahých kamenů či stylové hodiny, zasazené ve zlatě, ozdobené drahokamy.

Jakýkoliv produkt z dílny Planet Amber bude dokonalým dárkem – ať už pro vás samotné, nebo pro někoho blízkého, na kom vám velmi záleží. Šperky Planet Amber zaujmou na první pohled a poutají hodně pozornosti – svým perfektním zpracováním, originalitou a netypickou krásou.

 

Pořídit si je můžete na adrese:

PLANET AMBER

Pohořelec 144/11, Praha 1

Tel.: 233 901 351

www.planetamber.cz

[gmap addr=”Pohořelec 144/11, Praha 1″]Planet Amber[/gmap]