Zámečnická pohotovost Praha

Od Prahan

Zabouchli jste si? Ztratili klíče? Zalomili klíč?

Máte zámek a nemáte klíč? Zavolejte ihned na tel. číslo 721 164 461 nebo pokud Vaše situace nevyžaduje okamžité jednání nás kontaktujte přes kontaktní formulář, pomůžeme vám!
Zabouchnuté dveře jsou pro nás maličkost! Otevřeme i zámek se zlomeným klíčem uvnitř. Provádíme opravy a montáže bezpečnostních zámků a kování. Navrhujeme a realizujeme kompletní zabezpečení objektů.

ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST

NONSTOP PRO PRAHU A OKOLÍ

Naše zámečnická pohotovost je k dispozici v Praze a jejím okolí 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. S objednávkou se na nás můžete obrátit v kteroukoliv dobu – vždy Vám rádi pomůžeme. Naše služby poskytují zkušení zámečníci s mnohaletou praxí v oboru.

Otevření zámku samozřejmě není možné jen tak – pro otevření vyžadujeme předložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti, podle kterého se můžeme ujistit, zda máte k domu, bytu či jinému objektu právo přistoupit. V případě automobilu je pak vhodné mít u sebe doklady od vozidla.

Naše rada: nikdy se nepokoušejte otevřít zabouchnuté dveře domu, bytu či auta násilím – často dojde k jejich poškození a náklady na opravu jsou následně vyšší, než kdybyste na otevření zámku zavolali odborníka. My dokážeme otevřít jakýkoli zámek bez poškození.

Spolupracujeme pouze s výrobci kvalitních klíčů, cylindrických vložek, zámků, kování, visacích zámků a ostatního klíčařského zboží, jako je ABUS, EVVA, FAB, GUARD, MUL-T-LOCK, TITAN a GEGE a dále s velkosklady VELA PRAHA a SILCA PLZEŇ.

ZÁMEČNICKÉ SLUŽBY

Naše zámečnická pohotovost je k dispozici v Praze a jejím okolí 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

S objednávkou se na nás můžete obrátit v kteroukoliv dobu – vždy Vám rádi pomůžeme. Naše služby poskytují zkušení zámečníci s mnohaletou praxí v oboru.

Mimo pohotovostní službě nouzového otevírání zabouchnutých dveří se věnujeme také montáži nových bezpečnostních prvků, výrobě klíčů a opravám a úpravám vložek zámků a kování. Níže najdete přehled firem a značek, jejichž produkty při své práci využíváme.

www.zamecnicipohotovost.cz