Profesionální masérské kurzy Praha

Od Prahan

Kosmetický salon Jitka otevřel své první studio již v r. 1990 a od té doby úspěšně fungujeme. Majitelka – paní Jitka – žila v minulosti v Libyi a tam se naučila připravovat proslulou orientální hmotu, vhodnou pro speciální kosmetické procedury.

Paní Jitka se může pochlubit 25-ti letou praxí v oboru kosmetiky a také masáží. Všechny kúry a procedury v salonu Jitka jsou prováděny na vysoké profesionální úrovni a to právě díky mnohaleté praxi a zkušenostem, ale také pomocí absolvování kurzů akreditovaných Ministerstvem zdravotnictví ČR a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Profesionální masérské kurzy

Paní Jitka Nagyová je expertem v oblasti školení a kurzů pro maséry i kosmetičky. Masérský kurz je určen pro zájemce, kteří se chtějí dokonale naučit masérskému umění. Po absolvování kurzu budete schopni provádět profesionální masérské a regenerační služby, které využijete v oblastech, jako regeneračních a sportovních centrech, lázních, fitness centrech apod. Budete dokonale připraveni pro své podnikání  nebo jej můžete využít pro obohacení Vašich znalostí a využívat je ve svém soukromí.

Specifikace masérského kurzu

Masérský kurz je v rozsahu 150 hodin, je akreditovaný MŠMT ČR (povoleno pod č.j. 020/2013-50-R), splňuje všechny požadavky živnostenského zákona pro vydání živnostenského listu: Masérské, rekondiční a regenerační služby. Po složení zkoušky obdržíte certifikát.

Obsah kurzu

 • definice masáže (co je masáž, jaké druhy masáží existují)
 • historie masáží (malá lekce z dějin)
 • účinky masáží (blahodárné účinky – po zdravotní i psychické stránce)
 • indikace a kontraindikace masáže (jaké druhy masáží jsou vhodné pro jednotlivé klienty dle jejich specifického zdravotního stavu)
 • masérské hmaty (konkrétní masážní techniky)
 • vhodné přípravky pro masáž (doporučená kosmetika)
 • anatomie lidského těla, kůže, kožní nemoce
 • praxe (konkrétní poznatky z aktuální praxe)

 

Formy studia masérských kurzů

 1. intenzivní denní – pondělí až pátek
 2. večerní – středy a čtvrtky
 3. víkendové – soboty a neděle

To vše za jednotnou cenu 8500 Kč.

Pokud vám žádná z uvedených forem studia nevyhovuje, tady možnost individuálního studia (kurz je nutné ukončit v průběhu 1 roku) za 9500 Kč.

Poskytujeme masérský kurz pro vydání živnostenského listu. Znalosti využijete pro podnikání i ve svém soukromí. Profesionální přístup. Odborná péče. Moderní techniky. Dlouholetá praxe. Kvalifikovaný tým.

Více info na:

www.kosmetika-masaz.cz