Salon Zlatá natáčka

Od Prahan

Náš salon v centru Prahy nabízí profesionální a kvalitní služby, příznivé ceny a pohodové prostředí. Pracujeme se špičkovou italskou kosmetikou BES a Alisse Beauty, kterou u nás můžete samozřejmě i zakoupit a užívat si tak luxusní péči i u Vás doma.
Nabídka:

Při naší práci používáme velice kvalitní profesionální vlasovou kosmetiku italské značky BES, řadící se svou úrovní ke špičce v oboru.

Kosmetická značka BES Beauty & Science

„B“ jako BEAUTY označující krásu a to především krásu vlasů, která je umocněna vyspělou vlasovou kosmetikou, přispívající k pocitu celkové duševní i fyzické pohody.
„E“ jako EXPERIENCE označující aktivní zkušenost kadeřníků. E je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků, které jsou nabízeny pouze v kadeřnických salonech.
„S“ jako SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy.

V našem salonu používáme výhradně špičkové profesionální produkty značky Alissa Beauté. Tato značka nabízí kosmetiku bez parabenů, barviv, sulfátů a bez minerálních olejů.

ZNAČKA ALISSA BEAUTÉ ZAHRNUJE PŘÍRODNÍ PRODUKTY VYTVOŘENÉ V ITALSKÝCH LABORATOŘÍCH V MILÁNĚ NA ZÁKLADĚ NEJNOVĚJŠÍCH VĚDECKÝCH A TECHNICKÝCH POZNATKŮ.

Prodlužování řas

Prodloužení, zhuštění a natočení řas v jednom kroku. Prodlužování řas se u nás provádí metodou ,,Řasa na řasu „. Používáme materiál zn. Glamour Lashes.  Neviditelné spoje, různé délky a síly řas. Výhodou je nenáročná údržba. Doplnění doporučujeme po 3-5 týdnech. Bez poškození přírodních řas.

Manikúra / pedikúra

V našem salonu Vám nabízíme i  kompletní péči o nohy a ruce.

  • manikúra – nabízíme klasickou manikúru, masáž rukou, peeling a zábal rukou, lakování nehtů, P-Shine, gelové nehty, akrylové nehty, Shellac manikúra, Jessica manikúra
  • pedikúra – nabízíme klasickou mokrou pedikúru, ošetření,  peeling nohou, masáž nohou

KONTAKT

Adresa: Školská 12, 110 00 Praha 1

Recepce:  +420 776 884 739

www.zlatanatacka.cz