Pension Kačerov

Od Prahan

Pension Kačerov – levné a komfortní ubytování v Praze. Malý, rodinný pension je situován v jižní častí Prahy, v těsné blízkosti stanice metra Kačerov. Do centra města lze metrem – 15 minut. Pension je lehce dostupný z dálničního tahu Plzeň – Brno, takzvané Jižní spojky (exit Jesenice).
Kapacita Pensionu je jedenáct lůžek ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a apartma. Pokoje jsou vybaveny minibary, TV / SAT, koupelnami se sprchou a WC. Telefonní automat je k dispozici v recepci Pensionu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, používání TV / SAT, vyhrazené parkoviště a všechny poplatky za ubytování. Preferujeme platbu v hotovosti během Vašeho pobytu.

V Pensionu je situována Restaurace Ha-Pi (vchod od stanice Metra) s každodenním provozem, dobrou kuchyní a širokým sortimentem nápojů. U obsluhy restaurace jsou v případě Vašeho odpoledního či večerního příjezdu připraveny klíče od Pensionu a pokoje. Váš příjezd naplánujte prosím nejpozději do půlnoci. V dopoledních hodinách Vás přivítáme hlavním vchodem Pensionu z Čerčanské ulice.
Pokud cestujete letadlem, lze použít při cestě z letiště bus č.119 do stanice Dejvická a dále metrem. Jestli-že vlakem, obě vlaková nádraží jsou přímo stanicemi metra C. Do stanice Kačerov – směr Háje.
Budete-li mít zájem o rezervaci ubytování v našem Pensionu, vyplňte objednávku a zašlete e-mail. Odpovíme do 24 hodin.

KONTAKTY:

Čerčanská 5/626, 141 00 Praha 4

Tel.: +420 261 262 753, Tel./Fax: +420 272 913 616, Mobil:+420 602 230 410
www.pensionkacerov.cz