Holiday Home

Od Prahan

Nabízíme krátkodobé ubytování v centru Prahy, v Praze 2 na Vinohradech, 100 m od Náměstí Míru – Americká 37. Historická budova hotelu je po celkové rekonstrukci, k dispozici je moderní výtah, snídaňový bar, salonek, služby denní recepce a nabídka čistého a pohodlného ubytování hotelového typu. Pokoje jsou nejčastěji jedno a dvojlůžkové. K dispozici jsou i tří a čtyřlůžkové pokoje.
Všechny pokoje a koupelny jsou po nedávné obnově, mají vlastní příslušenství, v každé koupelně; je sprcha, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů a další obvyklé vybavení.
Pokoje jsou jednoduše zařízené – koberce od zdi ke zdi, postele, stůl se židlemi, skříň na šaty, lampičky a dekorace na zdech.
Všechny pokoje mají telefon, elektronický safe – trezor, WiFi internetové připojení. Užívání trezoru i WiFi připojení je zdarma.
V každém pokoji je TV zásuvka umožňující příjem tuzemských a základní nabídky satelitních TV programů.
Ve většině pokojů je TV přijímač umístěn trvale, jinde může být umístěn dle požadavku zákazníka.
Lůžkoviny (deky, polštáře, povlečení, prostěradla), ručníky, mýdlo a pravidelný úklid jsou poskytovány a zahrnuty v ceně pokoje.
Všechny pokoje a ostatní prostory hotelu jsou nekuřácké. Kouření je možné jen venku mimo budovu hotelu.
Klientům nabízíme snídaně (rozšířená kontinentální) podávané formou bufetu ve snídaňovém baru v nejnižším podlaží hotelu. Snídaně stojí 85,-Kč/osobu.
Další vybavení a služby:
– Denní RECEPCE (obvykle 9.00-12.00 + 15.00-18.00), asistenční služba ubytovaným klientům.
– čajová/kávová kuchyňka k dispozici bezprostředně vedle pokoje (lednice, elektrická konvice, jednoduché nádobí, dřez atd.)
– možnost uskladnění zavazadel (v den odjezdu, popř. v průběhu přechodného odjezdu – výletu mimo Prahu).
– bezpečné PARKOVÁNÍ za poplatek:
Pro klienty nabízíme bezpečné smluvní parkování v uzamčeném dvoře – vnitrobloku, monitorované kamerami.
Toto parkoviště je vzdáleno 200m od hotelu, v sousedním vnitrobloku. Přístup je na čipovou kartu (za čipovou kartu může být vybírána vratná záloha 300 Kč)
Cena za parkování činí 250,- Kč (v hotovosti, doklad od neplátce). Tento poplatek je na cca 24 hod., obvykle počítáno od 12 hod (poledne) dne příjezdu klienta.
S ohledem na omezenou kapacitu parkoviště je vhodné si jej rezervovat předem.

KONTAKT:

HOLIDAY HOME – Hostel, Levné ubytování, Americká 37, Praha 2 Vinohrady, Česká republika

Tel: (+420) 222512710, 222514570,  Fax: (+420) 222514622