Pension U lilie

Od Prahan

Pension U Lilie je rodinný pension, vybudovaný v památkově chráněném domě v centru Prahy na Starém městě v ulici Liliová. Pension U Lilie je situován pouze několik desítek metrů od Karlova mostu a Královské cesty. Nejznámější náměstí v Praze, Staroměstské náměstí je od Pensionu vzdáleno pouze 300m. V blízkosti Pensionu U Lilie se nachází také Židovská synagoga, Židovský hřbitov, Rudolfinum, Muzeum Franze Kafky.


Pension nabízí ubytování v 16 pokojích ( 12 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkové pokoje), 24 hodinovou recepční službu, Wifi internet zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách.

V přízemí Pensionu U Lilie se nachází restaurace zaměřená na Italskou kuchyni. Na denním menu najdete vždy také české tradiční pokrmy. Za teplého počasí je možnost posezení na naší zahrádce, která je situována ve dvoře obklopená krásnými květinami. Toto místo Vám na chvíli dovolí zapomenout na okolní ruch velkoměsta.

V Pensionu U Lilie nabízíme ubytování v 16 pokojích. 12 dvoulůžkových pokojů, 4 jednolůžkové pokoje.

Vybavení pokojů:

WIFI, Telefon, LCD televizor s nabídkou českých a zahraničních programů, chladnička, koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice ( na vyžádání zdarma ), postýlka pro miminko ( na vyžádání zdarma )

Restaurace U Lilie

Restaurace U Lilie Vám nabízí pokrmy z Italské kuchyně a také české speciality na denním menu.
Moc rádi Vám připravíme výbornou kávu pro kterou je naše restaurace vyhlášená.
Restaurace U Lilie je také vhodné místo pro pořádání společenských akcí všeho druhu.
Za teplého počasí je možnost posezení na zahrádce. Zahrádka je situována ve dvoru budovy.
Pro všechny hotelové hosty je připravená 10% sleva na jídlo a pití.

KONTAKT:

Pension – Restaurant U Lilie

Liliová 15, 110 00 PRAHA 1

TEL.: +420 222 220 432, +420 222 220 632